Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

pátek 18. února 2011

bad mood

I can feel it in the water, I can feel it in the air.... yeah...there is something in the air and it s not lord of the ring...but it s some evil....evil like sauron

Tak mi oficiálně skončilo zkouškový. Teda vlastně včera se v sisu konečně objevila poslední nezapsaná známka. Docela brzo. Na to, že v pondělí začíná novej semestr... Ale tak to prostě u nás chodí. Na pondělí ráno se opravdu těším, nejenom že začíná škola, ale taky začně nekončící boj při zapisování rozvrhu, snad se mi povede zapsat to, co plánuju. Moc šancí tomu ale nedávám, moje nálada je teď na bodu mrazu. Něco je špatně. Něco prostě musí bejt špatně. Mam to zas za sebou, známky jsou pěkný a já nemam ani trochu radost. Večer je ples. Miluju plesy a přitom se vůbec netěšim. Mám volno, ale všechno mě tak vytáčí, že prostě jenom v poledne vylezu z postele, hodim na sebe něco, aby mi nebylo zima, a jedu se najíst. Z oběda rychle domu a zase zalézt, protože mi všichni lidi lezou na nervy a hnusej se mi. Nemam žádnou náladu, sílu, motivaci. Může mi někdo poradit, co s tim?

Žádné komentáře:

Okomentovat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion