Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

středa 9. února 2011

Začínáme?

Můj blog bude asi trochu jiný. Zatím jsem tu zhlédla jenom pár blogů, ale přesto se nemůžu ubránit dojmu, že v České republice řádí nějaký hm-virus. Hm-virus napadá všechny mladé blogerky, co touží být stylové. Znamená ale styl to, že nosíme všichni všechno z jednoho řetězce? Osobně nemám nic proti HM, občas tam zajdu, někdy si dokonce něco odnesu, ale nepřeháním to. Všechny české blogerky, na jejichž blogy jsem měla tu čest narazit, vypadají jako přes kopírák. (Rozuměj ne jako dvojčata, prostě jen kopírují aktivity). Milují HM, Lanvina, nejlépe v hm i pracují. Další společný prvek je občasné pečení cukrovinek (koukni, já se jenom hezky neoblíkám, umím i vařit), které jsou si taky víc než podobné. Ne, ať si Elle píše, co chce, ČR ještě nemá zahraniční úroveň v oblékání ani blogování.
Já tu samozřejmě nebudu působit jako nějaká spása, určitě nejsem příklad ideální fashion blogerky, už kvůli tomu, že nebudu mít čas dávat každý den nové příspěvky. Jsem těm holkám náhodou vděčná, že se snaží tady změnit prostředí, aby se lidi, kteří by měli chuť se aspoň občas oblíct nápaditě, nemuseli bát vyjít na ulici, kde je soudí a odsuzují lidi s taškou lídl v ruce, na nohách nějakou hnusnou, dokonce ani ne pohodlnou, černou špinavou obuv nebo tenisky, k tomu hnusnou bundu/mikinu, reklamní triko, hrozný účes, lacinou černou kabelku a blbej výraz k tomu. Díky za ně, ale ať se pokusí taky najít samy a neopičí se vzájemně od sebe.

Žádné komentáře:

Okomentovat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion