Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

středa 9. března 2011

Intolerance

Asi nebudu zdaleka první ani poslední, kdo si nad tímhle posteskne, ale je to tak. V Čechách je prostě hrozně těžké se oblíkat hezky, stylově, neotřele a tím třeba občas i dost výrazně. Žiju v Praze (chápu, že na malých městech a vesnicích musí být situace ještě horší), někteří si třeba řeknou: "No bože, a komu to cpe? Tam přece takovej problém bejt nemůže. Spousta cizinců a každej si na sebe navěsí, co se mu zlíbí." Není to pravda. Praha je plná, spíš přeplněná, nestylovými lidmi. OK, to není to nejhorší, že se někdo neumí oblékat, za to ho nemůžeme trestat. Ale tyhle šedomodrá stvoření vás na každém kroku hodnotí! Ano, na lidi, kteří se snaží vypadat trochu upraveněji, se takoví koukají pohrdlivě. V ČR je to prostě postavené celé na hlavu! Smutný pozůstatek komunismu. Všechno, co vyčnívá, ustřihnout a udupat! A jak vypadají tito soudci? Sešmajdané boty podivného tvaru, šusťákovka, taška z lídlu, ženy většinou hnusná černá kabela z tržnice, na hlavě moderní účes a la "čim víc fleků, tim víc adidas", nejčastější barevná kombinace: šedá, modrá, černá, unspecified. V létě, kdy odhalí více své pokožky a hlavně svá udržovaná chodidla, je situace ještě mnohem "lepší". Co jim dává právo hodnotit tázavými pohledy moji baletní sukni nebo červené punčochy? CO? Může mi to někdo vysvětlit?

2 komentáře:

  1. No ja jsem z vesnice a kdyz si v lete vezmu sandalky a saty tak jsem hned looser:D ono asi odrostly melir v blondatych vlasech a spinave teplaky vedou:D

    OdpovědětVymazat
  2. a igelitku! hlavně igelitku a co největší

    OdpovědětVymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion