Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

sobota 28. března 2015

Češi na cestách

Dneska je to pro všechny kočky i kocoury, hlavně ty, co neleží jen za pecí (ale vlastně nejen pro ně).
Původně jsem chtěla jenom postnout fotky (teda už včera, ale někdo mě vytáh na pivo), ale dnes ráno mi do toho vlezla jedna událost. Hanča a Tonča se po dvou letech v zajetí vrací domů. A mě sere jedna věc. Čecháčkovství. Všude jinde by je doma přivítali, ale tady umí lidi jen psát naprosto nechutný věci do diskuzí. Jasně, napsat pár slov na net, to nebolí. Ale to jsme už vážně v takových morálních sračkách, že všude naprosto převládá nutkání si do někoho kopnout?
Jen tak pro zajímavost pár výtahů z diskuze na facebooku Reflexu (jo, fakt to nejsou novinky.cz):
Miroslav Babka Sluníčka! Obdivovatelky musláků! Jsou bezpečnostním rizikem!
Petra MačkiYs Kdyby byly moje.tak je doma jeste zfackuju.ze je vubec napadla takova blbost odjet k takovy verbesi samotny !!!  ----------------------- (no, doufam, že nejsi ničí máma, vždyť neumíš ani napsat svoje jméno)
Michal Mlčoch Tak a mají vzpomínku na kterou do smrti nezapomenou....no hlavně je to zázrak že přežili...doufám že až tu budou tak otevřou oči dalším "sluníčkářům" a jim podobným....
Samanta Lear neni oco stat přijedou s malejma alkaidovcema
Jiří Martínek Tak to by zase mohly vyrazit na nějaký rozumný dobrodružný výlet - třeba do islámského státu... --------- (74 lidem se to líbí, tenhle komentář se vždycky líbí nejvíce lidem)
Soňa Tygřík Marešová ...jojo, my si budeme jezdit po celém světě, i když víme, že jsou oblasti kde je to nebezpečné...a když se nám náhodou něco stane tak se o nás státe postarej...my za sebe nemáme odpovědnost...super... ----- (to víš, on se kvůli tobě stát asi přetrhne, to bys musela bejt aspoň hokejista, víš)
Martin Beran Uz je manzele naucili co a jak delat az se vrati do vlasti?
Jan Kopretinka husy
No a abych nebyla nespravedlivá, Slováci nejsou lepší:
Ján Dulák Myslím, že ešte dlho si nepreložia nohu, cez nohu.
Michal Mazan Nabuduce si spravte vylet do Afganistanu !!
Ale dalších příspěvků je všude spousta, dokonce i tam, kde by je nikdo nečekal:
Martin Dvořák Kampak pojedou letos o prázdninách? Do Sýrie?
Cacheeater Honza Možná by jako poděkování mohly dámy odevzdat pasy, aby je podobná touha po dobrodružství pro příště přešla ...
Tomáš Drápal to zas budou mit hipizacti slunickarsti pravdolaskari nad cim onanovat
Maykl Hendrix Chtěli Pakistán a Afghánistán?Zkusily si co je to adrenalin? Tak teď snad budou sekat latinu krávý nebeské.Mají víc štěstí než rozumu.Hloupé nány,které neví že žena v těchto státech je pouze věc,a že číst zprávy již o několikaleté nestabilitě těchto zemí je užitečné.Příště mohou třeba do Lýbie tam se zase o ně náš stát postará,že?
Erik Rami A tentokrat zasa len tak same napriklad cez Syriu alebo cez Irak pozdravit ISIS alebo nieco podobne dementne ako ten napad s Pakistanom pred dvomi rokmi. Huraaa 
Erik Rami No nie ... ako fakt. Ako inak sa da hodnotit napad dvoch mladych dievcat ist len tak same cez Pakistan? 
Je samozrejme skvele ze ziju ,ale ten napad samotny bol stejne na Darwinovu cenu snad... 

Tadeáš Moravec Sluníčkový holky, doufám, že se tam vrátí - když je tam tak supr kultura. Zajímalo by mne jestli je pustili až po odkojeni muslat.... -------- (8 lajků, velmi pěkné)
Tomáš Drápal ta v pravo je este vic vypasena nez kdyz tam jela, tak na co si stezujou

I když si můžou v redakci Reflexu pogratulovat k načasování aktuálního čísla. To zas půjde náklad nahoru.

Z toho všeho čpí neznalost, ubohost a malost. Můžou si za to samy, omg, proč tam vůbec jezdily, měly sedět doma a jet maximálně s cestovkou do Itálie, jako my, mámo, no že jó. Pro vás všechny, co lítáte s cestovkou a Travelem do Egypta i s dětičkama a myslíte si, jak jste super safe, možná vás překvapí, že tam před pár lety na jednom z turisty nejnavštěvovanějších míst skupina magorů zastřelila desítky turistů. Riziko je všude, někde větší, někde menší. I před barákem vás může porazit auto. Nebo vám na hlavu spadne letadlo (mimochodem, poslední dobou se ta šance nějak zvyšuje).
Štve mě, jak se do nich cizí lidi navážej a dělaj z nich hloupý slepice, který si vyrazily v minisukních přes Afghánistán. Na cestu se předem připravily, měly i ozbrojený doprovod, ale prostě to nevyšlo. Nikdo neví, co zažily, ale vy tam výše (a spousta dalších) jste ubožáci. Vy jim snad závidíte i ten únos, protože už dopředu víte, že se jejich příběh zfilmuje a ony z toho taky něco dostanou.

Jinak já budu lítat a cestovat dál, většinou na vlastní pěst (kupování letenek) než s cestovkou (a nelítám do nějakých konfliktních oblastí), už proto, abych vás na svých cestách potkávala co nejmíň. A doufám, že jste teď dostatečně vylekaný a zůstanete ve svý noře a v létě pojedete maximálně na tejden do Chorvatska, kde si z vás budou dělat stejnou srandu, jako vy teď z Hany a Antonie.

5 komentářů:

 1. Hned ve třetí větě sprosté slovo. Sice nadáváš na Čecháčky, ale jsi stejně neotesaná jako oni. Nejdřív se nauč nevyjadřovat jako kanál a pak piš o tom, jak by se měli lidé chovat. L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hohohoo, mam chut to upravit, abych dala nějaký hezký slovo hned do první věty...někdo nepochopil, že tady nejde o formu...nebo jsem snad zveřejnila jenom komentáře s vulgarismy?

   Vymazat
  2. Nejde o to, co píšou ostatní, ale o to, jak píšeš ty a ty psát opravdu neumíš. O tvých "kočičích hlavách" ani nemluvím. HOHOHO

   Vymazat
 2. Z Hanci a Tonci jsem mela hromnou radost a když mi kamarádka napsala, že v ČR je na to ale dost negativních reakcí, ani jsem si upřímně nedokázala představit, jaká negativní reakce může být na takový zázrak. Když jsem si pár českých zpráv otevřela a pročetla komentáře, chtělo se mi z toho skoro brečet. Nikde na světě by lidé takhle hnusně nezareagovali :(.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je to smutný a hnusný a bohužel to i dost říká o současný situaci v čr, takže se nedivím, že žiješ daleko odsud...i když je ta naše zemička přitom tak krásná

   Vymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion