Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

pondělí 4. listopadu 2013

Podzimní rapsodie

Ahojte.
Ne, nezamrzla jsem ani neumřela. Proč ale teda blog tak skomírá? 
Vysvětlení v obrazech:No, ve skutečnosti je to jen velmi malá a krátká součást pravdy. Během posledního měsíce jsem si stihla udělat krátkou adrenalinovou dovolenou. Vlastně když teď zpětně koukám do diáře, stále nechápu, jak se mi povedlo do programu nacpat i "něco jako dovolenou". I opálení už dávno zmizelo, vypadam teď tak, jak se cítím, tj. mizerně. Obrazně vyjádřeno, kdybyste mě potkali, dáte mi korunu, nebo prášek.

Větší část mých dní by se teď dala smáznout obrázkem tramvaje, fraktury zad způsobený přenášením notebooku a print screenem mojí plochy. To poslední z pochopitelnejch/smluvních důvodů neudělám.

A jak koukám do diáře, tak se nezastavím asi až do ledna, takže vám všem po vzoru zelený alza stvůry a Mirky Němcový přeju: "Šťastné a veselé" (volby vánočních dárků). Možná se do tý doby nepotkáme.

Áááááááááhoooooj! (ne, Žáka si nemůžu odpustit)

8 komentářů:

 1. Podle prvních fotek bych ti napsala že jsi odvážná holka, tam bych se asi nevypravila :-) Každopádně ti přeji, aby se ti den natáhl a ty vše krásně stíhala ;-)
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. petro, díky=)))
   sice jsem se tam nestala obětí žádnýho organizovanýho zločinu (kterej tam beztak není moc obvyklej, ale náhoda je blbec), ale každýmu můžu vřele doporučit, aby pokud možno nepřilétali nočním letem, protože pak zažijou ještě mnohem větší kulturní šok

   Vymazat
 2. No darky nejake mam, vetsinou ale nakupuju online, zadny shon, namam rada davy ;) Uzij si moc Prahu!

  OdpovědětVymazat
 3. A't jsou Tvé dny brzy zase pořádně "joyful" :-)

  Stylová Giveaway

  OdpovědětVymazat
 4. Dekuju za komentar <3 No ti cernosi se letos promenili v modrochy a zelenochy :D Zwarte Piet se dostal az do komise OSN a vysetruji tento zvyk jako projev rasismu. Cele Holandsko letos na nohou :))) A neprehanej to s tim uklidem, staci trosku vysat a utrit prach ne? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj, letos se ta kauza asi fakt nafoukla, protože už o tom bylo slyšet i tady v čr=)...to je jako když chce někdo rušit velikonoce, protože je to násilí na ženách (btw. některý zvyky už jsme taky prej museli někde na unesco vysvětlovat:P)

   já to s úklidem fakt nepřehánim:D ale okolí mě furt nutí:/

   Vymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion