Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

sobota 7. září 2013

70 sukien mala

Čau kočky,

hrozně jsem se bála, že minulý týden bude poslední teplý den a nakonec to tak nebylo.=) Konečně mám volný víkend, užívám si, nic nedělám, pozerám nové nákupné maniačky zo Slovenska, kradu si jabka z opuštěných stromů u cesty, lížu zmrzlinu a proklínam všechny, co se mnou nechtěj jít plavat.
A tady je ta zmíněná páteční sukně, která naštěstí nepřišla k úhoně. Základ outfitu, chtěla jsem k ní přidat už jenom provazovej náhrdelník, co se hodí k botám a tašce, a bílý tílko, ale nějak se mi to zdálo nudný. Je ještě léto, ne? Tak trochu barev do toho umírání a šup, nehty, rudý tílko a vyfotit se s kytičkama, ať ladim.

Jeden z těchto kousků je tohle léto speciální. Ne, že by každý z nich neměl svůj příběh a hodnotu, ale chystám co nejdřív článek (až bude zase volný víkend:D) speciálně o jednom z nich.=)
A kdo to nepochopil, chystám článek o pelargoniích.:D Joke, pelargonie smrděj.

A co teď o víkendu (ne)děláte vy?

Plus jiná varianta outfitu na instagramu.

6 komentářů:

 1. Che si prdla a ladis koukam!!!! JA uz jedu jen podzinni barvy ikdyz vim ze toho budu mozna litovat...takze black babe!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cháááá, přesně tak, budeš litovat

   Vymazat
 2. Tohle se mi moc líbí, mám ráda barevné outfity :-)

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se mi to líbí. Barevná sukně je top kousek z tohoto outfitu.
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
 4. Prague need more style,to je jistý, ale ty tomu moc nepřidáš :D

  OdpovědětVymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion