Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

neděle 4. ledna 2015

New year´s resolution 2.0

Minulý článek platí, neměnila bych nic, může ale působit trochu depresivně, což nechci. Rozhodla jsem se proto podívat předsevzetím na zoubek stanovit si jich ještě pár, trochu přízemnějších a splnitelnějších.

V roce 2015:
- se pokusím koupit si méně bot
(to asi nebude tak těžké dodržet, nemám je už kam dávat a navíc rekordní nákupy v minulém roce se dají asi jen těžko překonat)

- totéž platí o kabelkách, těch drahých i levných
(ale když já je mam tak ráda... a tuhle malou jsem si tak oblíbila, že ji mám ve dvou barvách:P)

Sakra, teď přemýšlím, co si vlastně budu moct kupovat? Mám spousty hodinek, svetrů, džín i sukní, a sukně přitom skoro nenosím.

- budu nosit víc sukně, když už je doma mám

- budu si kupovat jen to, o čem hned vím, že na to mám ještě doma místo a taky to po nákupu hned uklidím. Tohle se už snažím nějakou dobu uplatňovat, ale ne vždycky si vzpomenu. Taky doma někdy tančíte mezi taškami s nákupy a ne a ne je zařadit do skříně?

- v zájmu spokojenýho rodinnýho života se pokusím víc uklízet (ale radost z toho nemám)

- budu lepší self time manager (diář bude můj pán i slouha), svoje pracovní termíny sice nakonec vždy dodržím, ale nikdy ne proto, že jsem si práci poctivě rozvrhla, ale protože jsem ji za cenu nespaní, nejedení a totálního vysílení vyrobila v poslední chvíli před deadlinem.

- většinou si každej slibuje, že nebude pít, já jsem ale byla celý rok celkem hodná holka a bez piva žít nemůžu, takže zůstanu rekreačním pijákem.

- jíst budu ale pořád stejně, miluju jídlo, it makes me happy=)¨

- ale abych teda udělala aspoň něco pro svoje zdraví, obnovím svoji zahrádku, která při zateplování domu povětšinou pochcípala a doufám, že budu zase sklízet krásný jahůdky, rajčátka a maliny

- s tím souvisí, že budu stále co nejvíc ekologický člověk, budu vytvářet co nejméně odpadu, nebudu vyhazovat jídlo a všechno zpracuju a budu nakupovat především v sekáči; tenhle bod dodržuji už dlouho, ale je nutné to občas připomenout i ostatním, nesnáším plýtvání

- a samozřejmě nepřestanu cestovat a objevovat svět, do USA nebo ještě dál to asi letos nevidím, ale i tak mám už první půlku diáře zaplněnou. Kdyby mi ale chtěl někdo darovat peníze, dovolenou či dokonce svoji milou společnost (nikdo se mnou nechce jet do jihovýchodní Asie, Karibiku nebo dokonce Izraele), určitě se nebráním.

- krásně je ale všude a není vždy nutné lítat přes půl světa, když je tak nádherně u nás (a nejbližším okolí)
Všem přeju, aby byli co nejvíc šťastní, jelikož se radost ostatních přenese alespoň částečně i na vás (pokud nejste psychopati a nepřejete všem jen zlo).

Jak jste na tom vy, co jste si stanovili? Plus si můžete tipnout, kolik párů bot jsem si loni koupila (a já se to pokusím spočítat).

Mňau=)


4 komentáře:

 1. Já jsem si stanovila méně stresu :) Párů bot - 20? :) a odkud je kabelka? díky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pravda, méně stresu by bodlo=) ale moc nadějně to fakt nevidím:D snad napřesrok
   boty spočítám později, ted mám hrozně napilno:P=)
   kabelka je z bati, umělá kůže, ale překvapivě dobře a pevně zpracovaná, vejít se mi tam tablet, tak jí taham každej den...akce před vánocema měli jen na boty, takže předpokládam, že by měly být ještě k dostání

   Vymazat
 2. Ha pobavilo jako vzdy, ja si nic moc nevytycila, snad jen vic cvicit a doplanovat svatbu(s tim souvisejici svatebni cestu coz je velmi prijemne ;)) bot tipnu patnactery,?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. svatbu bych plánovat nechtěla, umim si představit ty nervy, ale takovou svatební cestu bych si dala líbit:D tu bych si klidně i naplánovala:D potřebuju dovolenou jak sůl, ale ještě si na ni počkám

   Vymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion