Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

úterý 30. září 2014

Burčákobraní

Nikdy jsem se nijak nezamýšlela nad svým stylem, nedá se popsat, jsem zkrátka chameleon a dál to neřeším. Pokud bych se ale měla zamyslet nad tím, co nosím asi nejčastěji a nejraději, jsou to pohodlné volné outfity. Prostě aby to splývalo, nikde neškrtilo a nepřetejkaly z toho špeky. (Právě díky výběru oblečení mě okolí považuje za hubenou, kdybych ale musela do plavek, TO BY ČUMĚLI!)
Tenhle outfit je takový příklad za všechny z poslední doby. Černé pohodlné ("velkoprdelní") kalhoty z příjemné látky s vysokým pasem, které se dají nosit prakticky ke všemu a všude. A letos jsem je taky všude tahala. Světlou džínovou košili nebo bundu jsem sháněla věky, tmavých mám několik, ale tu světlou ne a ne najít. Asi si dokážete představit moji radost, když jsem ji za pár korun konečně sehnala. Takže ji taky furt tahám, dokud je trochu teplo. K tomu už jenom moje oblíbené espadrillky, pro které jsem musela jet až do Španělska, černé tílko, modré zrcadlové pilotky, stejně modrý lak, bombový primky a na krk párek jelenů, jako správnej hipster.
top: dont know; bottom: hm, shoes: stradivarius; bag: ck; shirt: seven sisters (sh); watch: prim; necklace: umprum

Na mě trochu moc černej outfit, ale trochu jsem to srazila světlou košilí, navíc na některé akce je černá nenahraditelná. Například pokud chcete na vinobraní pít červenej burčák a jste tak (ne)šikovní jako já.
Tak na jakým vinobraní jste letos byli a kolik jste toho vypili?

Mňau=)

2 komentáře:

  1. Odpovědi
    1. ano=) ani cesty do španělska za nima nelituju...vlastně bych si to dala znovu:D

      Vymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion