Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

čtvrtek 20. února 2014

...your ticket to paradise is out-of-date...welcome to hell!!!

Předpokládám, že tuhle simply frázičku v nadpisu si dokáže přeložit snad každý. Opět si tu teď přehraji svoji oblíbenou, značně ohranou, písničku s názvem "Proč jsem zase tak dlouho nedala na blog ani čárku". Nuda, co?
Milý nadpis vyjadřuje přesně to, co se mi stalo. Bylo mi dovoleno podívat se na krátkou chvíli do ráje a nemilosrdný osud mě z něj zase vyrval a expresně odlifroval zpátky do reality. Návrat to byl tvrdej jak pád Šárky Pančochový, takže jsem potřebovala čas na vzpamatování.
Kdo mi checkujete instagram, což není téměř nikdo, víte, že jsem byla ve Spojených státech, což pro mě bylo ještě před 3 měsíci asi stejně představitelný, jako že vyhraju ve Sportce (když nesázim). Doteď tomuhle výletu nějak nemůžu uvěřit, takže hned co mi povinnosti trochu poleví (hhh, co si namlouvam, teď se zase 3 měsíce nezastavím), ale spíš v rámci prokrastinace, sepíšu nějakej malej cute guide po místech, který jsem v USA navštívila. Prozatím jen malá ochutnávka fotek.=)

Dobrou kočičí noc.=)


Good news, everyone! I m back. (Well, it is not any pleasure for me, I did not wanna go back anymore.) I have been to USA and it was so exciting. I m going to write more soon...so stay tuned.=)

5 komentářů:

 1. Ja jsem si rikala, kde je ti konec ;) Moc ti preju, ze sis pocestovala, jak jsi k tomu prisla? Nejsem si teda jista, ze USA je raj (teda aspon pro me ne), kazdopadne je jasne, ze ty ses tam mela bajo a to je to hlavni :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. štěstí s rezervací levnejch letenek, děvče, v tom je to kouzlo=)

   popravdě, usa bylo určitě na seznamu míst, kam se chci podívat, ale až daleko za jinými místy (jv asie, izrael, karibik - hlavně kuba), ale když se naskytla příležitost, šáhli jsme po ní...a musim zpětně říct, že určitě nelituju...jen toho, že jsem tam nemohla zůstat:D

   byla jsem zvědavá, ale že bych byla nějak totálně natěšená, to ne, kromě toho, že zbožňuju burgery a koukam na mtv, jsem nikdy nebyla žádný us fanda, o to víc jsem asi byla na místě překvapená a snad i ohromená, na druhou stranu, koho by nedostalo už to, že se může v lednu koupat v oceánu, zvlášt když to bylo poprvé (ten leden, ne oceán=))

   Vymazat
 2. hmmm oceááán! Už se těším zase na moře, snad brzy! No je fakt, že tu bez tebe byla nuda tak doufám, že vydáš nějakou energii na nějakej fajn vtipnej článek! Vítej zpátky v Čechách, kde se nic neděje :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já se budu snažit=) a je fakt, že se tu nic neděje:D, ale bohužel toho mam tolik, že bych ani nestíhala, kdyby se tu něco dělo

   Vymazat
 3. Ahoj,
  pozývam ťa ku mne na giveaway. Hráme o novučičkú farebnú košeľu. Stačí splniť dve jednoduché pravidlá a môže byť tvoja
  http://mademoiselleiva.blogspot.cz/2014/02/giveaway-colorful-shirt.html
  Prajem pekný deň
  Iva Klepi

  OdpovědětVymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion