Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

pondělí 15. července 2013

Picasso

Asi se budu muset dát na budhismus, jsem totiž asi převtělený Picasso. Už jsem dávno nenakreslila ani kočku, když jsme kdysi ve škole museli zkusit nakreslit nějakej kubistickej obrázek, moc mi to nesedlo a jakýkoli z mejch současných dotyků pera a papíru by se dal popsat maximálně slovem "mazanina", pro umělečtěji založené jedince snad expresionismus.
Každopádně Pablo si taky procházel různýma barevnýma obdobíma, nejznámější jsou asi růžový a modrý. A já si už pěkně dlouho jedu svoje růžový období. Nemůžu si pomoct, už tak dva tři roky se mi hrozně líbí růžová a kupuju čím dál víc růžovejch věcí. Modrá mě poslední roky celkem míjí. Děcka maj rádi modrou, blondýnám sluší, že; takže jsem se jí asi přejedla během dětství a dospívání. Ale teď na jí zase začínám pomalu přicházet na chuť a ve větším množství to nejspíš odstartovala právě koupě těchto kalhot. Si piště, že je nevidíte naposledy (pokud sem teda znova zabloudíte).
Jen tak na okraj; některý blogerky na jeden post vyfotí i několik set fotek. Tímto děkuji mému "trpělivému" fotografovi, který mi udělal přesně TŘI snímky během 15 vteřin, z toho jsem použila dva. No co, holt další faktor, kde se liším od "většiny".
A na závěr samozřejmě lehce přiopilý pohled na mé krásné boty. Jsou hrozně pohodlné, bohužel jen na rovném povrchu a při 0,01 promile, což je eliminovalo z původně plánované pozice party heels. Jedině, že by celá party byla v taxíku.

Mňauu.


Hi,
you may know that Pablo Picasso had a few "colour periods". I am having the pink and the blue ones right now. Cannot help myself, maybe I am reincarnation of Pablo.=)

2 komentáře:

  1. fuuu, to mas dobre stekle! To bych ja neuchodila :) V kombinaci s kalhotama super presuper! Akorat ja bych dala nejakou bilou kosili, ale ja jsem konzerva :)

    OdpovědětVymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion