Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

pondělí 18. února 2013

Lisbon at night

Opět jsem na příjmu. A nesu s sebou samé špatné zprávy. Doma mám určitě Poltergeista, jinak to nevidim. Neni snad možný, že by zrovna mně musela umírat všechna elektronika. Už se bojím šahat i na zásuvku (občas na mě zlověstně syčí a praská v ní, když se přiblížim) a jsem šťastná, že troubu mám na plyn, jinak bych umřela hlady. Takhle asi umřu s mobilem u ucha nebo mě zabije fén. Což je jen další důvod, proč se skoro nikdy nefénuju.
Už nevím, jak dál. Kupuju co nejlepší značky (jenom applu se vyhýbám, osobní antipatie), vyzkoušela jsem snad už všechny značky mobilů, počítačů, jejich příslušenství a podobnejch serepetiček, všechno se ještě během záruky začlo nějak ničit a hned po ní se podělalo úplně. Což mě vede k důvodu celýho dnešního postu. Tradááá, ano, po roce a pár dnech se mi podělal novej komp, dneska se odjel opravit a jestli se s ním něco stane, tak si zapnu fén, žehličku, mikrovlnku a počkam, až to se mnou sekne nadobro.

A protože jsem bez kompu a tudíž i bez svejch hyper programů, kde si můžu nasadit kočku, žádný nový příspěvky, min. outfitový, nečekejte. Jako zkoušela jsem to v malování, ale vážně to nejde.:D

Dobrá zpráva (snad) jen je, že díky zálohám můžu stále dodávat cestovatelský photos. Tady je další nálož.
A jediná električka, co mi nevadí a nic mi neudělala. Asi proto, že není moje.
Tak co, lepší než nic, ne? Mám dát ještě? Já ten Lisabon zbožňuju, na chvíli mi dává zapomenout, v jakym svrabu zase jsem. Má taky někdo podobný problém? Btw. mojí kámošce například zásuvky jednou za čas i hořej. :D

vrrrrrr

2 komentáře:

 1. teda na tebe se to lepí! Já měla taky vždycky smůlu na elektroniku, každej novej walkman se mi hned rozbil...ale pak se to nějak zlomilo a už mám klid...možná proto, že na těch věcech už tolik nelpím... no snad se vše v dobré obrátí, naděje umírá poslední ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak já si nemyslím, že bych na nich nějak lpěla, ale k životu je bohužel potřebuju:D...teda aspon počítač:/
   jediná dobrá zpráva zatím je, že aspon dorazil do servisu a "neztratil se" už někde po cestě
   lepí se to na mě příšerně, během 5 let mi odešly 3 kompy, to snad neni možný

   Vymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion