Veškeré blbosti zde spatřené jsou v duševním vlastnictví autorky. Za neoprávněné přivlastnění čehokoli vás stihne herpes a později si vás najde tlupa cvičených opic. Mají nabité banány.

pátek 29. července 2011

Sypeme si popel na hlavu...

No ano...
Já vím, že jsem se tady docela obouvala do toho, jak většina cz blogů vypadá jako nehorázná reklama na HM, ale i já se k nim teď musím přidat. Můžou za to slevy v HM, letos jsem totiž ještě nikde ve slevách tak dobře a tolik nenakoupila, a to dokonce i v zahraničí. Letošní slevy stojí totiž úhrnem za prd. Přitom loni, to jsem vykoupila celý Reserved, na Floře toho po mě vážně moc nezůstalo:D, aspon nic nositelnýho... Letos prostě vede ve slevách HM a SH (ano, i sekáče mají občas slevy=) a v Praze to stojí za to, jelikož v Praze je prostě všechno drahý, což se týká i secondhandů, takže sleva přijde vhod).
A teď už k tomu, proč tady po sobě házim ten popel.
Seznam věcí, které jsem v poslední době v HM pořídila (a občas i dostala=)):

pruhovaný maxi svetr 2x.....................200 kč/ks
mnohobarevné (nechci už psát colorblocking:P) šatičky....7 e
další šatičky............................10 e
pruhovaná sukně, která se u nás ani neprodávala.............30 dkk, tj. cca 120 kč
dva super náramky a lill bit crazy brýle......................30 kč/ks, tj. 90 kč, za které jsem dostala kartičku na 150, a to se vyplatí! (navíc už mam i vybranou věc, za kterou tu částku utratím, takže ve výsledku pořídím za 90 kč 4 super věci.....horrayyy=)


 (zachycen kauf s doplňky a barevné šaty - tady ty barvy bohužel nevypadají moc výrazně)

btw. ani ty barevný šatky jsem možná v ČR vůbec neviděla


Seznam toho, co jsem nakoupila v SH ani přikládat nebudu, to by byl hodně dlouhý příspěvek...

2 komentáře:

 1. hehehe, já bych do H&M i zašla - ale v Ostravě je tak hnusné, neupravené, že mě to ani neláká.. a na cestu do Brna nebo Prahy nemám=D na mě zbývají ty sekáče=D
  a díky za tvůj blog, jen se překonej a piš aspoň 2x za měsíc, jo?!=D

  OdpovědětVymazat
 2. tož sekáče jsou stejně nejlepší=)
  (jinak poslední týden musím připojit lehkou pochvalu na slevy u i lindexu, kde normálně nenakupuju vubec, a promodu, kde jsem ulovila už dávno vyhlídnutý šatičky za sekáčovou cenu a skvělý boty)
  a díky za tvoje díky....jelikož to vypadá, že je tu člověk se sadomaso sklony, který má chut to číst, budu se určitě snažit něco postnout častěji

  OdpovědětVymazat

czech/slovak/english/french/spanish...any indo-european language....thanx for opinion